Arama

Goldex

Copyright 2018 Amir Asansör www.amirasansor.com

Bilgiler...

Neden Amir Asansör? Detaylar...
Herkez İçin Güvenlik Detaylar...
Saygı ve Bağlılık Detaylar...
Liderlik Detaylar...

Hakkımızda..

Amir kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli personellerimiz vardır, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

 

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

 

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, asansör sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha rahat asansörler hazırlıyoruz.

 

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

1997 yılında asansör montaj ve bakım firması olarak kurulan Amir Asansör Elektrik ve Elektronik, Mühendislik Sanayi ve Tic. Ltd. ti. 20 yılı bulan tecrübesiyle, ileri teknolojiyi kullanarak asansör montaj ve bakım ilerine devam etmektedir.

Yönetim ve montaj ekibi ile, sektöründe emin adımlarla ilerleyen Amir Asansör, müterilerinin memnuniyetini arttırmak için çada tasarımlara odaklanmı, bu dorultuda da teknolojik imkanları, kaliteli ve güvenli asansörler üretmek için kullanmakta. Müteri memnuniyetini salamak için satıın her aamasında ve sonrasında hizmetlerine son derece önem vermektedir.

Sizlerin güvenine layık olmaktan ve sizlerin destegiyle sürekli  büyümekten son derece onur duyuyoruz vede gururluyuz.

Hizmetlerimiz...

Neden Amir Asansör? Detaylar...
Asansör Arıza Hizmetleri Detaylar...
Asansör Revizyon Hizmetleri Detaylar...
Asansör Montaj Hizmetleri Detaylar...
Asansör Nedir.? Detaylar...
Makina Dairesiz Asansörler Detaylar...
Yük Asansörleri Detaylar...
Hidrolik Asansör Detaylar...
Araç Asansörleri Detaylar...
Yatay Asansör Detaylar...
Şahıs Asansörleri Detaylar...
Sedye Asansörleri Detaylar...
Engelli Asansörleri Detaylar...
Yemek (monşarj) Asansörleri Detaylar...
Panoramik Asansörler Detaylar...