Arama

Copyright 2018 Amir Asansör www.amirasansor.com

Yatay Asansör..

Yatay asansör her şeyi yapabilir. Dişli güç nakli sistemi vasıtasıyla tüm dönemeçleri ve değişen eğimleri alır. Otomatik düzleme sistemi kabini her zaman yatay konumda tutar.

• Sadece düz bir çizgi üzerinde hareket etmeyip istasyonlara soldan ve sağdan da ulaşır ve böylelikle parklar, yapılar veya kamu altyapılarına ideal bağlantıyı sağlar. Yatay asansör modern dizaynlı kabiniyle 12 kişiye kadar yolcu, yük ve alışveriş çantalarını taşır. Döndürme sistemi kabinin altında bir motor dişli göbeğini gereksiz kılacak şekilde gizlenmiştir.

• Havalandırma sistemi veya müzik sistemi gibi bireysel ihtiyaçlar sağlanabilir.

• Yatay asansör ne açık arazi ne de destek sütunları üstünde kesişen yatay engeller boyunca seyrederse seyretsin her durumun hakkından gelir.

 

Raylarda

Yol temeli her altı metrede bir beton temel üstünde desteklenir ve böylece kapsamlı inşaat işleri en düşük seviyeye çekilmiş olur. Ray sistemi çift dişli çark ve elektrik güç kaynağı olmak üzere destek ve kılavuz tekerleklerinden oluşur. Yatay asansörle engelleri hassas bir şekilde geçebilirsiniz.

 

Hareket Sistemi

Hareket sistemi kabinin alt kısmına yerleştirilmiştir, böylece motor kasnak göbeğine gerek duyulmaz. Bir elektrik motoru aktarma vasıtasıyla dişli çarkı çevirir. Frekans çeviricisi vitese gerek duyulmaksızın sarsıntısız hızlanmaya ve yavaşlamaya olanak sağlar. Yatay asansör 1m/sn ye kadar olan hızlarda sessiz ve güvenilir bir biçimde hareket eder ve 45 dereceye kadar olan eğimleri fetheder. 

menajer menajerlik menajeri organizasyon organization konser organizasyon sanatçı sanatçı menajer sanatçı menajerliği müzik music müzik yapım

Asansör Nedir.? Detaylar...
Makina Dairesiz Asansörler Detaylar...
Yük Asansörleri Detaylar...
Hidrolik Asansör Detaylar...
Araç Asansörleri Detaylar...
Yatay Asansör Detaylar...
Şahıs Asansörleri Detaylar...
Sedye Asansörleri Detaylar...
Engelli Asansörleri Detaylar...
Yemek (monşarj) Asansörleri Detaylar...
Panoramik Asansörler Detaylar...