Arama

Copyright 2018 Amir Asansör www.amirasansor.com

Yük Asansörü

Esas itibariyle yük taşımak için öngörülmüş olmakla beraber insan nakli içinde kullanılırlar. Kabin büyüklüğü, hızı ve tasıma kapasitesi öngörülen yüke göre boyutlandırılmıştır. Donanım ve konstrüksiyonu basit tutulmuştur. 

 

Sürekli büyük yüklerle yüklendiklerinden çalışma emniyeti ve güvenirliliğine büyük özen göstermek gerekir. Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörlerimiz, 500 Kg. dan 10.000 Kg'a kadar çeşitli kapasitelerdedir.

 

Tahrik düzeni ise makinalı veya hidroliktir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikte binalarda hidrolik çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

Yük asansörleri 630 Kg, 1000 Kg, 1600 Kg, 2000 Kg veya 2000 Kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede tasarlanır. Genel özellikler seçilir. Yine insan asansörlerinde olduğu gibi, yük asansörlerinde de opsiyel özellikler seçilir.

menajer menajerlik menajeri organizasyon organization konser organizasyon sanatçı sanatçı menajer sanatçı menajerliği müzik music müzik yapım

Asansör Nedir.? Detaylar...
Makina Dairesiz Asansörler Detaylar...
Yük Asansörleri Detaylar...
Hidrolik Asansör Detaylar...
Araç Asansörleri Detaylar...
Yatay Asansör Detaylar...
Şahıs Asansörleri Detaylar...
Sedye Asansörleri Detaylar...
Engelli Asansörleri Detaylar...
Yemek (monşarj) Asansörleri Detaylar...
Panoramik Asansörler Detaylar...